Методична робота PDF Друк e-mail

Структура методичної роботи з педагогічними працівниками

Методична робота у гімназії спрямована на розвиток творчих здібностей учителів, підвищення їх педагогічної майстерності. У гімназії працює постійно діючий семінар «Освітні технології» та психолого-педагогічний семінар, проведено ряд семінарів, тренінгів з питань роботи з обдарованими дітьми. У практиці роботи гімназії доброю традицією стало проведення методичних предметних  тижнів. Учителі залучають учнів  до творчої пошукової роботи з використанням випереджувальних завдань, застосовують різноманітні творчі завдання, розв'язують  завдання підвищеної складності. У практиці роботи гімназії доброю традицією стало проведення методичних предметних  тижнів.

Учителями гімназії розроблено авторські програми:
  • «Громадянська освіта. 10 клас» ( автор – вчитель англійської мови Левицька Л.В.)
  • «Ділова англійська мова. 10 клас» ( автор вчитель англійської мови Лук’яненко С.Ф.)
  • «Машинопис та діловодство. 10-11 клас» ( автор – вчитель машинопису Карбач М.С.)
  • «Львовознавство. 9 клас» (автор – Гарцула О.Є.)

Підручники та посібники: Посібник з Львовознавства на уроках англійської мови ( автор Гарцула О.Є.)

Дидактичні матеріали для вчителів.Вчителі гімназії є авторами та співавторами підручників, посібників, методичних рекомендацій, публікацій у фахових виданнях.