Оголошення PDF Друк e-mail

Інформація щодо вступу в 5 клас на 2021-2022 навчальний рік!

Згідно наказу  Управління освіти ДГП ЛМР від 29.03.2021 № 173р. "Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-их та 5-их класів закладів загальної середньої освіти м. Львова у 2021 р." та з урахуванням обмежувальних карантинних заходів на території України Львівська гімназія «Престиж» оголошує набір учнів у 5 клас на 2021-2022 н.р. на базі ПШ № 53 м. Львова.

До 31.05 можна подати для розгляду у сканованому варіанті на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі документи (в форматі *. pdf, одним файлом):

1. Заяву батьків (завантажити зразок заяви).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.

Зарахування до гімназії в межах визначеного обсягу здійснюватиметься за умови подачі оригіналів вказаних документів і табеля успішності за 4 клас з достатнім та високим рівнем навчальних досягнень.

Про час та графік подачі оригіналів документів буде повідомлено додатково.

Адміністрація гімназії

Copyright © 2021. Львівська Гімназія "Престиж".