Для Батьків PDF Друк e-mail

Інформація щодо вступу в 5 клас на 2021-2022 навчальний рік!

Згідно наказу  Управління освіти ДГП ЛМР від 29.03.2021 № 173р. "Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-их та 5-их класів закладів загальної середньої освіти м. Львова у 2021 р." та з урахуванням обмежувальних карантинних заходів на території України Львівська гімназія «Престиж» оголошує набір учнів у 5 клас на 2021-2022 н.р. на базі ПШ № 53 м. Львова.

До 31.05 можна подати для розгляду у сканованому варіанті на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі документи (в форматі *. pdf, одним файлом):

1. Заяву батьків (завантажити зразок заяви).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.

Зарахування до гімназії в межах визначеного обсягу здійснюватиметься за умови подачі оригіналів вказаних документів і табеля успішності за 4 клас з достатнім та високим рівнем навчальних досягнень.

Про час та графік подачі оригіналів документів буде повідомлено додатково.

Адміністрація гімназії

alt

Пошиття шкільної форми для учнів проводиться за адресою м. Львів, вул. Замарстинівська, 41

Контактний телефон: 096 777 40 19п. Зоряна.

Copyright © 2021. Львівська Гімназія "Престиж".